Hürriyet Mahallesi Karacaoğlan Sokak No:4/A Kartal - İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Ekol OSGB; 6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasası kapsamında hizmet vermektedir.

Asbest Raporu Hazırlama-Asbest Sökümü, Yangın Güvenliği, Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama, ATEX ve SEVESO III alanları ayrıca uzmanlaştığımız alanlardır.
İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki çalışmalarımızı gerek yurtiçi gerekse yurtdışı araştırma ve temaslarımızla hedeflerimiz doğrultusunda sürdürmekteyiz.

Birikim ve iş birliklerimizin bir ürünü olarak, dünya çapındaki İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında hizmet veren global markalarla koordineli olarak Türkiyedeki değişimin öncüleri arasında yer almaktayız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

  • Uzmanlık alanlarımızdaki hizmetlerin en iyisini kalıcı ve istikrarlı olarak vermek,
  • Türk ahlakına, gelenek ve göreneklerine bağlı olarak karşılıklı anlayış ve sevgi saygı içerisinde modern dünya kalitesinde hizmet sunmak,
  • İş sağlığı ve güvenliğine yönelik faydalı ve gelişime katkı sağlayıcı çözümler üretmek için bilimsel ve teknolojik faaliyetlerde bulunmak.

Ülkemiz iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini çağdaş ve uluslararası standartlara taşıyan, işyerleri ve çalışanları tarafından istikrarlı ve güvenilir OSGB olduğu nedeniyle tercih edilen, iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesi amacıyla sektörün öncüsü ve yön veren, uluslararası arenada danışılan İş Sağlığı ve güvenliği firması olmaktır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: