Hürriyet Mah. Karacaoğlan Sok. No:4 Kartal İstanbul

Interschutz Uluslararası Yangın Önleme Fuarını Ziyaret Ettik

Interschutz Uluslararası Yangın Önleme Fuarını Ziyaret Ettik

EKOL OSGB, 8-13 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE HANNOVER’DE İNTERSCHUTZ ULUSLARARASI YANGIN ÖNLEME,AFET, KURTARMA,GÜVENLİK VE EMNİYET FUARINA ZİYARETÇİ OLARAK KATILIMDA BULUNDU.

08.06.2015-13.06.2015 Tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde beş yılda bir ve 30 yıldan bu yana düzenlenen Dünyanın en büyük fuarlarından birisi olan İNTERSCHUTZ uluslararası Yangın Önleme, Afet Kurtarma, Güvenlik ve Emniyet fuarına ziyaretçi olarak katıldık.

İNTERSCHUTZ Fuarı;
·          Yangın Önleme,
·          Afet,
·          Kurtarma konularının dışında
·          Güvenlik ve emniyet alanında kullanılan ve en son teknoloji ile üretilen araçlar, ekipmanlar, kıyafetler, kişisel koruyucu donanımları,
·          Yangın söndürme cihazları ve
·          Yangın söndürmede kullanılan Köpüklerin, Gazların Ve Kuru Kimyasal Maddelerin üretimini yapan Dünya’nın en büyük firmalarının       bir araya geldiği bir organizasyondur.

Fuarda yer alan dünyanın belli başlı tüm firmaları ziyaret edildi, en son uygulanan teknolojiler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

INTERSCHUTZ fuar alanında ülkemizi gururla temsil eden VOLKAN ,YDS, KESLER, ANKARA ÇELİK, ÖZCİHAN MAKİNA, HASSA, SÖNMEZ TENT, ÖZSOY, KOLAGOM VE ÇELİKSAN gibi firmalar da ziyaret edildi.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: